Gallery


Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Free Domain & Hosting
// SAMPLE SCROLLING NEWS FOR A .JS FILE - NON-FLOATING document.write('
'); document.write('JS Sample
'); document.write('
'); document.write(''); document.write('
'); document.write('

'); // END NEWS SCROLLER
Kronologji e sulmëve të NATO-së

Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

Më 24 mars 1999, në ora 19:00, fillojnë sulmet ajrore të NATO-s kundër caqeve ushtarake, …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren

Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga AdminGazetari Rami Berisha ka dorëzuar sot në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero

Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga AdminPresidenti i Zyrës …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Prizren: Synohet ringjallja e sheshit Arastas

Sun Sep 16, 2012 8:59 pm nga Admin
[ Më shumë ]

Komentet: 0

Syri masonik dhe piramida në Prizren!!

Sun Jun 05, 2011 1:27 pm nga AdminNë minarën pa gjami në Prizren, perballë …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Statistikat
Forumi ka 35 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mimoza

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 230 artikuj v 187 temat
Free counter and web stats free counters
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 55 më Sat Jul 29, 2017 5:53 am