Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Ora është Thu Jan 24, 2019 5:25 am


 • Tema shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 14 Temat
  14 Mesazhet
  Wed Mar 25, 2015 9:27 am
  Admin Kronologji e sulmëve të NATO-së
 • Letersia


  Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit
  38 Temat
  62 Mesazhet
  Sat May 25, 2013 9:40 pm
  Admin Njëqind flamurë pa një
 • Historia


  Diskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
  20 Temat
  21 Mesazhet
  Sat Jan 29, 2011 5:10 pm
  Admin Masakra e Qyshkut
 • Juridik

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Juridik


  Jurisprudenca cfare perben ne teresi Jurisprudenca. Te qenit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
  16 Temat
  27 Mesazhet
  Sat Mar 12, 2011 8:47 pm
  Admin HYRJE NË SISTEMIN E TË DREJTAVE TË NJERIUT II
 • Feja Islame

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prizreni, Zemra ime

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prizreni, Zemra ime


  Kushtuar qytetit më historinë më të lavdishme, artitekturën për lakmi, e qytet që të le pa mend...
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Tue Jan 22, 2013 7:26 pm
  Admin Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
 • Të ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • English section

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Deutsch sektion

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Barcoleta dhe Humor shqip

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Eros

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 8 Temat
  8 Mesazhet
  Mon May 06, 2013 10:58 am
  Admin Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 55 më Sat Jul 29, 2017 5:53 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Moderators ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 230 artikuj

Forumi ka 35 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri mimoza


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur