Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Ka ndodhur në Kinë.

Shko poshtë

Ka ndodhur në Kinë.

Mesazh nga Admin prej Tue Jul 30, 2013 11:31 pm


KA NDODHUR NE KINE:

Nje grup hajdutesh ne Kine hyne per te vjedhur nje banke dhe u thane te gjithe klienteve te pranishem. Parate jane prone e shtetit ndersa jeta eshte prone e juaja, prandaj mos rrezikoni bindjuni kerkesave tona.

FILLIMISHT NDRYSHUAN BOTEKUPTIMIN

Njera nder zonjat qe ishin prezente menjehere u shtri ne tavoline. Hajduti i tha: Zonje qendroni si te tjeret, kjo eshte vjedhje jo perdhunim.

U PERQENDRUAN NE QELLIMIN QE KISHIN

Kur e mbaruan vjedhjen dhe u kthyen ne bazen e tyre, hajduti me i ri i tha Bosit: - Hej Bos le ti numerojme sa para kemi vjedhur.. Bosi ia ktheu: Rri more budalla, eshte kohe e humbur. Media do te na e thote.

PERVOJA VLEN ME SHUME SE TEORIA

Menjehere pasi hajdutet shkuan, shefi i thesarit i tha drejtorit te pergjithshem: Te lajmerojme menjehere policine. -Rri mor idiot, i tha drejtori. Prit te marrim edhe ne ca te tjera..

TE NOTOSH ME RRYMEN..

Oh sa mire tha shefi i thesarit: Sikur te kishim cdo muaj nga nje vjedhje te tille!?

Ne darke ne lajme Folesi tregoi se ishin vjedhur 100 milion dollare nga banka. Dicka qe habiti shume hajdutet. Ata menjehere shkuan tek thaset e parave dhe iu futen numerimit. Gjeten se aty ishin vetem 20 milion dollare.
Heu, psheretiu Bosi i bandes. Ne rrezikuam jeten dhe morem veten 20 milion dollare, ndersa drejtori i bankes pa iu bere pis kemisha dhe kravata mori 80 milion dollare..

HAJDUTI I MADH QUHET POLITIKAN. NDERSA HAJDUTI I VOGEL QUHET SUKSESI I RRADHES PER RAJONIN E POLICISE..

Drejtori i bankes, buzeqeshte gjithe qef, duke thene: tashme aksionet e mia ne Burse do te rriten se tepermi.

TE SHFYTEZOSH RASTIN KJO ESHTE CESHTJA
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 239
Points : 635
Reputation : 0
Join date : 31/08/2010

Shiko profilin e anëtarit http://dituriere.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi