Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!

Shko poshtë

Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!

Mesazh nga Admin prej Mon May 06, 2013 10:58 am

Femra:

1- Zhvishet dhe te gjitha rrobat i vendos ne koshin e rrobave te palara me nje rregull matematikor.

2- Ecen drejt banjos e mbeshtjelle me peshqirin e saj dhe sapo shikon burrin apo te fejuarin,mbulohet me nje shpejtesi marramendase dhe futet ne banjo.

3- Ndalon perpara pasqyres dhe e analizon fizikun e saj. Fryn barkun,ne kete menyre dihet qe do t’ia çajë koken te shoqit apo te fejuarit mbi faktin se ka shtuar ca kile.

4- Kerkon nje peshqir per fytyren,nje per duart,nje per kembet dhe nje per floket,si dhe nje sfungjer per t’u ferkuar.
5- Futet ne dush dhe hap ujin.

6- Lan floket me nje shampo qe ka ne baze te saj avokado dhe mjalte,gjithashtu dhe 83 vitamina te tjera.

7- Lan perseri floket me nje shampo qe ka ne baze te saj avokado dhe mjalte,gjithashtu dhe 83 vitamina te tjera.

8- Vendos ne floke nje balsam me bimë tropikale dhe i masazhon floket per rreth 10 minuta.

9- Lan fytyren me nje sapun me fruta pylli,duke e ferkuar aq shume,sa fytyra te marre nje ngjyre roze.

10- Lan pjesen tjeter te trupit me nje sapun qe perbehet nga luleshtrydhe.

11- Nevrikoset tmerresisht me partnerin sepse budallai ka hapur çezmen diku dhe presioni i ujit te dushit bie.

12- Mbyll ujin dhe del nga dushi.

13- Thahet me nje peshqir qe ka permasat e Afrikes.

14- Lyhet per rreth 15 minuta me nje krem hidratant,perforcues dhe shkelqyes.

15- Dipilon kembet dhe sqetullat dhe mendon gjate per nje dipilim ne pjeset intime dhe me pas vendos te shkoje te estetistja.

16- Kerkon me shume vemendje ne te gjithe trupin mos gjen ndonje puçerr dhe me ta gjetur,e eliminon kafsherisht me thonj ose me ndonje pincete.

17- Del nga banjoja.

18- Futet ne dhomen e gjumit dhe kalon nje ore e gjysme gjersa behet gati per te dale…..

Mashkulli:

1- Heq rrobat nderkohe qe eshte akoma ne krevat dhe i hedh ato ne toke.

2- Shkon i zhveshur drejt banjos dhe nese shikon gruan e tij,i tregon krenar lakuriqesine.

3- Ndalon para pasqyres dhe vezhgon trupin e tij,fryn barkun,shikon me krenari permasat e pjeseve intime,kruhet me shume deshire dhe nuhat duart edhe njehere para se te lahet.

4- Futet ne dush.

5- Lan fytyren me sapunin e pare qe shikon.

6- Qesh tere kohen,si nje budalla.

7- Lan pjeset intime duke u kujdesur qe te lere ndonje qime ne sapun.

8- Lan floket me çdo lloj shampoje. Shume shpesh ngaterrohet dhe lahet me intimon e gruas apo te fejuares.

9- Urinon ne dush.

10- Del nga dushi.

11- Nuk i kreh floket.

12- Thahet fare pak.

13- Shikohet ne pasqyre duke luajtur me mimiken e fytyres.

14- Del duke lene banjon e lagur.

15- Kthehet ne dhome me nje peshqir perpara si gjethja e Adamit
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 239
Points : 635
Reputation : 0
Join date : 31/08/2010

Shiko profilin e anëtarit http://dituriere.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi