Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS

Shko poshtë

Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS

Mesazh nga Admin prej Tue Jan 22, 2013 7:26 pm

Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS -
SHADËRVAN, 23 Janar, E Mërkurë nga ora 13:00
Nëse sot jemi në liri kjo eshte falë gjakut të dëshmorëve. Ata luftuan për të mirën e popullit tonë, andaj nuk mund të lejojmë që gjaku i tyre të keqpërdoret. Ata na mbrojten ne kurse ne nuk po jemi në gjendje t'ua mbrojmë as lapidarët. Qëndrimi i ynë duhet të jetë kundër bisedimeve me serbinë, për gjakun tonë për trojet tona.
Klubi i Tifozëve Arpagjik't në bashkpunim me nxënesit e shkollave të mesme të Prizrenit dhe organizata të ndryshme ku të ftuar janë gjithë qytetarët Prizrenas dhe me rrethinë të jenë pjesë e Marshit të qetë kundër diskriminimit të shqipëtarëve në Malësi, Luginën e Preshevës dhe STOP bisedimeve me shtetin armik.
MOS PRIT MË GJATË EJA EDHE TI MË 23 JANAR NË PROTEST
KUNDËR ENTITETIT TERRITORIAL SERB
KUNDËR ALBANOFOBISË NË TROJET SHQIPTARE.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 239
Points : 635
Reputation : 0
Join date : 31/08/2010

Shiko profilin e anëtarit http://dituriere.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi