Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Ftesë Univerziteti i Prizrenit

Shko poshtë

Ftesë Univerziteti i Prizrenit

Mesazh nga Admin prej Wed Sep 15, 2010 8:05 pm

Universiteti i Prizrenit

The University of Prizren

Univerzitet Prizrena

Prizren UniversitesiFTESË

Ftohen të gjithë studentët, emrat e të cilëve janë të publikuar në listat e Universitetit të Prizrenit dhe në ueb faqen e këtij universiteti se janë pranuar për studime në këtë universitet, se regjistrimi i studentëve në semestrin e parë të vitit të parë akademik 2010/2011 do të bëhet në afatin prej 15 deri më 24 shtator 2010, në lokalet në të cilat kanë aplikuar, Rruga e shkronjave, p.n. Prizren, duke filluar prej orës 8,00 deri në 16,00.

Me rastin e regjistrimit studentët duhet ta sjellin:

1. Kopjen e vërtetimit për aplikim në UPz;
2. Dy fotografi të formatit për pasaportë (4X5).
3. Letërnjoftimin

Vërejtje:

Studentët të cilët nuk regjistrohen në afatin e shënuar më sipër konsiderohet se me vetë dëshirë kanë hequr dorë nga regjistrimi në këtë universitet dhe pas këtij afati nuk mund të regjistrohen.Në Prizren, më 14 shtator 2010Rektori:

Ronald Mönch
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 239
Points : 635
Reputation : 0
Join date : 31/08/2010

Shiko profilin e anëtarit http://dituriere.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi