Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Psikologe dhe juristi

Shko poshtë

Psikologe dhe juristi

Mesazh nga Admin prej Sat Dec 01, 2012 1:21 pm

Nje djale dhe nje vajze ne biblioteke.
Djali:-E ke problem te ulem afer teje?
Vajza pergjigjet me ze te larte.
- Nuk dua ta kaloj naten me ty!!!
Te gjithe studentet e tjere kthyen koken dhe po e shikonin djalin.Ai u ndje shume ne siklet.
Pas disa minutash vajza iu afrua tavolines se djalit dhe i tha:
-Une studioj per psikologji dhe e di se cpo mendojne te tjeret,e marr me mend se ti u ndjeve shume ne siklet apo jo?
Djali i pergjigjet me ze te larte.
-200$ per nje nate!!!? Jane shume.
...dhe njerezit ne biblioteke po shikonin vajzen e cila u habit,
..dhe djali i peshperiti ne vesh,
-Une studioj per drejtesi dhe e di shume mire si te bej nje person te ndjehet fajtor.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 239
Points : 635
Reputation : 0
Join date : 31/08/2010

Shiko profilin e anëtarit http://dituriere.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi