Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Të gjithë duan seks në veturë!

Shko poshtë

Të gjithë duan seks në veturë!

Mesazh nga Admin prej Sun Jan 15, 2012 3:00 am

Nga një hulumtim i kryer nga 3.000 meshkuj dhe femra ka rezultuar që 48 % prej tyre pranojnë që vetura është foleja më e embël e dashurisë dhe vendi që më shumë nxeh ciftet. Në vend të dytë është rradhitur krevati I huaj, me 33% të votave, ndërsa në vend të tretë pylli. Për cudi plazha dhe banjoja janë rradhitur më poshtë.Megjithatë, atë që hulumtuesit duan të tregojnë është që seksI në veturë zgjatë shumë më shkurt se sa në krevat, shkaku i hapësirës së vogël dhe jokomfortitetit.

Në qoftë se doni të keni një seks të shkurt atëherë vetura është vendi më i mirë,ndërsa poqëse doni një seks me paralojë atëherë krevati është i pazëvendësueshëm.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 239
Points : 635
Reputation : 0
Join date : 31/08/2010

Shiko profilin e anëtarit http://dituriere.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi