Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Keywords

kush  poezi  proze  letra  shkurter  sociologjia  mire  azil  tregim  eshte  

Similar topics
  Tema Fundit
  » Bilderberg meeting 2015- list of participants
  Wed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

  » Kronologji e sulmëve të NATO-së
  Wed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

  » Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
  Thu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

  » Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
  Thu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

  » Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
  Sun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

  » Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
  Sun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

  » Fatura e jetës
  Tue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

  » Kush je ti?
  Mon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

  » Fjalë të mrekullueshme
  Mon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

  » Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
  Sun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

  » Profesori dhe vazoja.
  Tue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

  » Ka ndodhur në Kinë.
  Tue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

  » Njëqind flamurë pa një
  Sat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

  » Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
  Mon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

  » Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
  Tue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

  Sondazh

  19 zona erogjene të cilat ju çojnë në “çmenduri”

  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

  19 zona erogjene të cilat ju çojnë në “çmenduri”

  Mesazh nga Admin prej Sun Jan 15, 2012 2:48 am

  Nëse keni menduar se natyra gruas i ka dhuruar më shumë zona erogjene, ndërsa burrat i ka dënuar vetëm në një e dini vetëm cilën, atëherë jeni të gabuar. E vërteta është shumë më e ndryshme dhe vetëm për ju do të sjellim zona sensuale të cilat do ta çojnë në çmenduri

  1. Zona pas veshëve

  2. Veshët

  3. Pjesa e sipërme e qafës

  4. Brendësia e krahëve

  5. Qafa

  6. Buza e sipërme

  7. Lythat

  8. Shuplakat

  9. Rruga e dashurisë (zona mes kërthizës dhe pjesëve të turpshme)

  10. Perinium (pika G)

  11. Brendësia e kofshave

  12. Testiset

  13. Gjunjët

  14. Prapa gjunjëve

  15. Fletë (muskull shumë i ndjeshëm në prekje)

  16. Nyja e këmbës

  17. Thembrat

  18. Hapësira mes gishtave të duarve

  19. Hapësira mes gishtave të këmbëve.
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 239
  Points : 635
  Reputation : 0
  Join date : 31/08/2010

  Shiko profilin e anëtarit http://dituriere.albanianforum.net

  Mbrapsht në krye Shko poshtë

  Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

  - Similar topics

   
  Drejtat e ktij Forumit:
  Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi