Mëso çdo ditë gjera të reja...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Free counter and web stats free counters
Tema Fundit
» Bilderberg meeting 2015- list of participants
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyWed Jun 10, 2015 9:15 am nga Admin

» Kronologji e sulmëve të NATO-së
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyWed Mar 25, 2015 9:27 am nga Admin

» Berisha dorëzon në polici dosjen e dytë të fakteve për skandalet e arsimit në Prizren
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyThu Mar 05, 2015 7:30 am nga Admin

» Shanset e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyThu Feb 05, 2015 10:40 am nga Admin

» Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptySun Feb 02, 2014 12:15 pm nga Admin

» Si mund ta bëjmë jetën tonë më të mirë thjesht duke bërë gjërat e duhura.
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptySun Feb 02, 2014 12:14 pm nga Admin

» Fatura e jetës
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyTue Jan 21, 2014 11:38 pm nga Admin

» Kush je ti?
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyMon Dec 30, 2013 12:39 pm nga Admin

» Fjalë të mrekullueshme
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyMon Dec 30, 2013 12:30 pm nga Admin

» Letra e Abraham Lincoln për mësuesen e djalit të tij
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptySun Dec 22, 2013 10:35 am nga Admin

» Profesori dhe vazoja.
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyTue Aug 06, 2013 11:46 pm nga Admin

» Ka ndodhur në Kinë.
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyTue Jul 30, 2013 11:31 pm nga Admin

» Njëqind flamurë pa një
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptySat May 25, 2013 9:40 pm nga Admin

» Çfarë bëjnë femrat e çfarë meshkujt ?!
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyMon May 06, 2013 10:58 am nga Admin

» Protestë në përkrahje të Luginës së PRESHEVËS
disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria EmptyTue Jan 22, 2013 7:26 pm nga Admin

Sondazh

Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria

Shko poshtë

disa - Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria Empty Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria

Mesazh nga Admin Mon May 30, 2011 8:46 pm

Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

1. Dashuria është kur dikush të ka bërë keq dhe ti je shumë i zemëruar por nuk i bërtet që ai mos të qaj... Smile (Susana 5vjec)
2. Dashuria është ajo gjë që na bën të qeshim edhe kur jemi të lodhur ! (Tomas 4vjec)
3. Dashuria është kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetë e para për tu siguruar që është e mirë Smile (Daniele 7vjec)
4. Dashuria është kur qeni im vjen dhe më lëpin në fytyrë edhe pse e kam lënë gjithë diten vetëm ! (Anna Maria 4vjec).
5. Dashuria është kur mami i jep babit pjesën më të mirë të pulës ! (Elena 5vjec) .
6. Nuk duhet të themi kurrë "Të dua" nëse nuk e ndjemë,por nëse e ndjejmë duhet ta themi shpesh herë sepse njerëzit harrojnë....(Karlo 8 vjec).....♥️ Smile
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 239
Points : 635
Reputation : 0
Join date : 31/08/2010

https://dituriere.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi